Wycieczki

Miejsce pamięci i muzeum Auschwitz-Birkenau
trip1
Dawny niemiecki obóz koncentracyjny to miejsce, które robi niezwykłe wrażenie na odwiedzających. Miejsce jednej z największych tragedii ludzkości, z historią którego powinien zapoznać się każdy przyjeżdżający w te strony turysta.
Kopalnia soli w Wieliczce
trip1
Odwiedź jeden z najcenniejszych i fascynujących zabytków kultury w Polsce. Pierwszy szlak turystyczny w Wieliczce powstał już na przełomie XIX wieku. Kilka wieków później kopalnia soli została uznana jako jeden z elemntów światowego dziedzictwa UNESCO (1978).
Tatry ze stolicą w Zakopanem
trip1
Udaj się w przepiękne pasmo górskie poza Krakowem. Przepiękne Tatry ze stolicą w Zakopanem – górski raj tylko dwie godziny jazdy od miasta pełny jest wielu atrakcji, spektakularnych widoków, góralskiego dziedzictwa kulturowego i unikalnej architektury.
Podążając śladami Jana Pawła II
trip1
Zapraszamy do pójścia śladem jednego z najsłynniejszych Polaków, Jana Pawła II. Był pierwszym papieżem z Polski i pierwszym nie – włoskim biskupem Rzymu od 455 lat. Podczas swego pontyfikatu Jan Paweł II wiele razy pielgrzymował to innych krajów.
Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej (do 8 osób)
trip1
Odwiedź duchową stolicę Polski. Od wielu lat jest jednym z najbardziej znanych miejsc nabożeństw maryjnych i największego centrum pielgrzymkowego w Polsce.Zespół klasztorny Paulinów znajduje się na szczycie wzgórza – na Jasnej Górze i swą nazwę zawdzięcza właśnie Jasnej Górze.
Kraków – piesza wycieczka po Starym Mieście
trip1
Kraków to miasto polskich królów i biskupów, centrum kultury i sztuki. Wycieczka stanowi wyjątkową okazję do odkrywania mało znanych faktów historycznych i anegdot podczas wędrówki po centrum miasta.
Kazimierz, dzielnica żydowska – wycieczka piesza
trip1
Spacer z przewodnikiem pozwoli zobaczyć dwa oblicza Kazimierza: z jednej strony, dzielnica tętni życiem, z mnóstwem kawiarni i restauracji; z drugiej strony, jest to miejsce tragicznych wydarzeń z przeszłości.
Magiczny Kraków – audio przewodnik
trip1
Audio-przewodnik DIY to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich niezależnych turystów Krakowa, którzy chcą zobaczyć to miasto we własnym tempie. Przewodnik został stworzony dla tych, którzy są zainteresowani lokalnymi atrakcjami, historią miasta, ale także pragną usłyszeć kilka fascynujących legend dotyczących Krakowa.
Nowa Huta – wycieczka w PRL’owską przeszłość
trip1
Zwiedzanie ulic Nowej Huty z jej rodzimym przedstawicielem (kierowcą i przewodnikiem w jednym). Poznamy nie tylko charakterystyczną architekturą PRL-owkich budynków, ale wysłuchamy również ciekawych opowieści i dowiemy się o absurdach życia w komunistycznych realiach Nowej Huty.
Nowa Huta – wycieczka w PRL’owską przeszłość – wycieczka Premium
trip1
Chcesz wiedzieć, jak wyglądało życie w czasach komunistycznych? Odwiedź Nową Hutę – żywy obraz minionych czasów – miejsce, w którym wizja ówczesnych władz, aby stworzyć idealne miasto pokrywa się z wizją metropolii Orwella i pełne jest absurdów codzienności.